/Files/images/pasha__anya/SDC10013.jpg /Files/images/pasha__anya/IMG_8159.jpg Баранов Павло Геннадійович і Баранова Ганна Геннадіївна

займались в гуртку юних фотолюбителів, працювали творчо та серйозно. Ці знання стали в нагоді, коли закінчили середню школу і перед ними постав вибір свого життєвого шляху. Навчались в Київському коледжі інформаційних технологій і землеустрою приНаціональному авіаційному університеті за спеціальністю картографія.

Життя підказало, що цих знань недостатньо, тому вони вступили та успішно закінчили Київський Національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю геодезія.

Зараз Павло працює у м. Ялта ТОВ «Фамед Україна» інженером –геодезистом, а Ганна - у м. Києві в ТОВ «Київінжпроект» геодезистом.

У вільний час Павло багато займається туризмом та знімає навколишні краєвиди. Дитяча любов до занять фотосправою залишається і досі у нього в серці.


/Files/images/pasha__anya/P1010862.jpg /Files/images/pasha__anya/IMG_3138.jpg работа такая крим жанрове фото


Пилипенко Олександр Ярославович та Пилипенко Олена Ярославівна

/Files/images/alena_i_sasha/IMG_3928.jpg/Files/images/alena_i_sasha/SDC10013.jpg вперше познайомились з технічною творчістю, будучи учнями молодших класів.

Сашко багато років працював в радіолабораторії: засвоював ази радіоелектроніки, створював різні побутові прилади, приймав участь в обласних та Всеукраїнських виставках «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».Зараз працює в Городянській станції юних техніків майстром.

Олена починала з занять в гуртках початкового технічного моделювання Паралельно займалась в музичній школі. Вона – натура тендітна, має художній смак, тому її більш приваблювала фотогурток. Її фотороботи експонувались на обласній виставці «Моя Україна», ставали призерами. Зараз Олена - студентка Чернігівського музичного училища, мріє стати музикантом.



/Files/images/zagruzit/01_15.jpg

Нагорний Георгій Вікторович

декілька років займався у гуртку «Обробка деревини».

Був учасником та призером обласної виставки «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Займаючись в гуртках СЮТ, обрав свій життєвий шлях: закінчив Чернігівський професійний будівельний ліцей, здобув спеціальність столяра – будівельника.

У 2012 – 13 роках ніс службу в Збройних Силах України . Зараз займається столярною справою.


/Files/images/zagruzit/01_5.jpg

Воєдило Олександр Сергійович

закінчив Чернігівський професійний будівельний ліцей., отримав спеціальність столяра – будівельника.. Потім була служба в Збройних Силах України .

Зараз Олександр – контрактник. У вільний час займається улюбленою справою,

яку вибрав, навчаючись у станції юних техніків: обробкою деревини.




Воїнов Олександр Юрійович

трасовий моделізм експонат ще будучи учнем початкових класів, спробував прийти на заняття гуртків автотрасового моделізму. І залишився на довгі роки.

Працював над виготовленням трасових моделей різних класів, засвоював технології будівництва виставкових експонатів.

Ним створені «Саморобний свердлильний верстат», «Сушарка для взуття», «Сортувальник картоплі». Всі вони мають практичне застосування, використовуються у побуті. Був учасником обласних змагань з трасового автомоделізму. Його роботи експонувались на обласній та Всеукраїнській виставках «Наш пошук і творчість – тобі. Україно!», здобували призові місця.

Нині Сашко навчається у Київському технікумі електронної промисловості, буде техніком – технологом.


Нікітенко Олексій Нікітенко Олексій Анатолійович

займався в гуртках радіоелектронного конструювання у досвідченого педагога – позашкільника Вендт Олега Михайловича.

В СЮТ він здобув певну кількість знань з радіоконструювання, які допомогли йому при навчанні у Національному технічному університеті України.

Він закінчив факультет інформатики і обчислювальної техніки.

Нині працює в державному закладі «Медичний центр телемедицини МОЗ України» начальником відділу технічного супроводу.



/Files/images/zagruzit/IMG_2687.jpg Жаловський Сергій Юрійович

змалечку ходив до батька на роботу, який працював в СЮТ керівником авіамодельних гуртків. Потім сам став гуртківцем.

З юних років брав участь у обласних та Всеукраїнських змаганнях з авіамодельного спорту, поступово становився переможцем в деяких класах моделей.

Доріс до кандидата в майстри спорту. 14 років передавав свої знання з будови літальних апаратів юним технікам – авіамоделістам: в станції працював керівником авіамодельних гуртків.

Закінчив Чернігівський педагогічний інститут ім. Т. Г. Шевченко.



Директор сют Панасевич Ігор Петрович

– дійсний директор Городянської станції юних техніків. Любов до технічної творчості зароджувалась ще в юні роки.

Він був гуртківцем – судномоделістом, але більш за все його приваблювали заняття у радіоконструкторському гуртку. Де керівником був Вендт Олег Михайлович.

Початкові знання з роками помножувались, але потяг до занять технікою залишається і досі. Він досконало вивчив фото та відеосправу, у вільний час займається зйомкою фільмів.

Закінчив Чернігівський радіотехнікум за спеціальністю технік – технолог.

Життя кидало з одного боку в інший: працював електриком, будівельником, але все одно повертався в станцію юних техніків тому, що творчість для нього – це головне в житті.


/Files/images/volodya_dudko/Безымянный.jpg Дудко Володимир та Кучерявенко Олексій /Files/images/volodya_dudko/Володя.jpg

“ Сьогодні йдемо на екскурсію в станцію юних техніків “ , - оголосила вчителька своїм четвертокласникам...

Відвідавши всі лабораторії Володимир Дудко затримався в авіамодельній. “ А мені можна?” – ніяковіючи спитав у старших хлопців, які саме обтягували папером велику модель.

З того часу, двічі, а іноді і тричі на тиждень Володя приходив /Files/images/volodya_dudko/IMG_4252.jpg до лабораторії. За сім років занять освоїв побудову всіх вільнолітаючих моделей. Не відразу прийшов успіх. Були і сльози, і розчарування. Але наполегливість, кропітка праця, допомога керівника принесли бажаний успіх. Виступаючи на обласних змаганнях, семикласник Володимир Дудко став срібним призером. Розпочав побудову нових моделей – літаків з гумовим двигуном чемпіонатного класу. Два роки пішло на побудову моделі.

На день народження, Володя тоді закінчував 9 клас, рідні подарували йому авіамодельний мікродвигун. Відтоді, Володя захоплюється кордовими моделями. Будує швидкісну модель, яка приносить йому срібну медаль на обласних змаганнях та 8 місце на Першості України серед учнівської молоді. Разом з Олексієм Кучерявенко створюють екіпаж в класі гоночних моделей та моделей “ повітряного бою”.

4 – 5 годин на тиждень Володя проводив в авіамодельній лабораторії. І ось підсумок роботи моделіста за сім років: в 2007 році Володимир Дудко стає чемпіоном області в класі моделей літаків з гумовим двигуном, чемпіоном в класі швидкісних моделей та срібним призером в класі моделей “ повітряного бою”.


/Files/images/alena_i_sasha/Безымянный.jpg Рябов Андрій Андрійович

Рябов Андрій. Він такий, як і всі: веселий, енергійний, але відрізняється здатністю дивитися на речі своїм поглядом. Його розум і пальці можуть виготовити будь-яку механічну деталь і будь-який електронний пристрій. Здатність мислити просторово допомагає вирішувати питання високої складності в радіоконструюванні. Щоб досягти такого рівня, він пройшов складний шлях перемог і розчарувань. Його захопило заняття з радіоконст-руювання: регулярно відвідував гурток, при цьому встигав займатися в студії бального танцю. Для розвитку дитини потрібні різні напрями. Вона шукає себе, її тягне до всього цікавого. Поговориш з хлопцем і одразу видно, що йому потрібно. Давайте запитаємо самого Андрія, як все починалося?

- Інтерес до радіо привів мене в стацію юних техніків. Спочатку було багато незрозумілого: багато різних картинок, що позначають радіодеталі на схемах, як працюють найпростіші електричні схеми і як би зробити самому швидше електронний прилад.. - З якими труднощами ти зіштовхнувся? - Найважче — це розробка друкованої плати, із всіма іншими поняттями я розібрався швидко.- Якою була твоя перша конструкція?- Це був мікрофонний підсилювач на двох транзисторах, потім блимавка, а далі - все складніше і складніше.

Діти, котрі проходили навчання у гуртках технічного напрямку, вже придбали уміння і навички для подальшого використання. знань.

Кiлькiсть переглядiв: 1175

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 16 Жовтня 2023

Фотогалерея